Jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni.

LifeProgres Konrad Czarnecki

 

Indywidualna terapia uzależnień

Niestety wszyscy żyjemy w czasach uzależnień. Tempo życia, stres i coraz więcej obowiązków prowadzi do wielu uzależnień i nałogów. Chcemy wierzyć, że pomaga nam to łatwiej żyć i łagodzi często stresujące sytuacje. Uciekamy w nałogi, aby uciec od życia i problemów, które pomimo że wydają się nam nie do przeskoczenia, można rozwiązać dużo prościej niż ucieczką w nałóg. Poza tym, nasze życie zamiast się poprawić znacznie się pogarsza, co niestety czasami dostrzegamy za późno. Uzależnienia często zaburzają nam również zdrową ocenę rzeczywistości i swobodne funkcjonowanie w społeczeństwie.

Dlatego też, serdecznie zapraszam wszystkie osoby uzależnione na terapię indywidualną. Zajmuje się szerokim spektrum uzależnień. Współpracuje z wykwalifikowanymi i doświadczonymi specjalistami i profesjonalnymi placówkami. Moja praca podlega nieustannej superwizji. Zapewniam dyskrecję i anonimowość oraz komfortowe warunki terapii.

Uzależnień nie należy bagatelizować, choćby to było wyłącznie uzależnienie od Facebooka. Każde uzależnienia ma destrukcyjne skutki. Czasami jest to tylko czas, który mogli byśmy poświęcić rodzinie czy znajomym a czasami jest to zdrowie lub nawet życie. Jeżeli nie jesteś pewny/pewna czy jesteś uzależniony/uzależniona ale czujesz, że jesteś na granicy to również zapraszam do konsultacji. Prewencja jest o wiele skuteczniejsza i łatwiejsza niż późniejsza walka z nałogiem przez kilka lat.

Spotkania odbywają się w pełnym zrozumieniu i zaufaniu. Każdy Twój problem potraktuje bardzo poważnie. Nie zobowiązuje Cię również do niczego ani nie zmuszam. Czasami jest tak, że musisz trafić na odpowiedniego specjalistę, który będzie odpowiadał Twojej osobie. Jeżeli masz za sobą jakieś nieudane próby terapii, to nie poddawaj się. Być może odpowiem na Twoje potrzeby.

Jeżeli nie będę w stanie pomóc, to na pewno doradzę gdzie możesz otrzymać odpowiednią pomoc i wsparcie.

Zajmuje się między innymi następującymi problemami:

 • alkoholizm
 • hazard
 • pracoholizm
 • narkomania
 • seksoholizm
 • zaburzenia jedzenia
 • lekomania
 • zakupoholizm

Współpracuję również z profesjonalnymi placówkami stacjonarnego leczenia uzależnień, jeżeli zajdzie taka potrzeba, zaproponuję detoks farmakologiczny w komfortowych warunkach jak również terapię grupową stacjonarną w Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień.

Jak zacząć swoją terapię?
w

Zadzwoń lub napisz do mnie

To najlepszy prezent, jaki możesz podarować nie tylko samemu sobie, ale również swoim bliskim.

Uzgodnijmy termin

Mój gabinet znajduje się w centrum miasta. Przyjmuję również online.

Przyjdź na pierwszą sesje

Troska o siebie to przejaw dojrzałości. Konsultacja to pierwszy krok w procesie zdrowienia. 

Psycholog Radom
Terapeuta uzależnień Radom

Możesz dopytać o nurtujące Cię odpowiedzi lub umówić spotkanie stacjonarne bądź online.

  602 323 313

  48 345 80 11

  Radom

  Prywatny Gabinet Terapeutyczny
  ul. Reja 10 gabinet nr 22 II piętro